Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Fitnesz/Edzőterem Fitneszközpont |
| Spa és relaxáció Jacuzzi | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca Estacion el Salto 7 vendég befogadására alkalmas, kényelmes elhelyezkedést kínál és egy 1 km-es távolságra található az olyan bevásárlóhelyektől, mint a Penalisa Plaza. Az Estacion el Salto városi nyaraló úszómedencét, valamint jakuzzit kínál, hogy egy fárasztó nap után kikapcsolódhasson.
Az Universidad Piloto De Colombia 3 km-re, a Catedral de Girardot pedig 3,1 km-re fekszik a 3 fürdőszobás villától. A Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a nagyjából egy 10 perces vezetésre lévő Iglesia Cristo Resucitado. A 3 hálószobás szálláshelytől hozzávetőlegesen 3,2 km-re található oktatási nevezetességek közé tartozik az Universidad de Cundinamarca.
Az Estacion el Salto városi szállás vendégei igénybe vehetik a rendelkezésre álló önellátó felszereléseket, többek között a hűtőt, sütőt és konyhai edényeket. Továbbá a vendégek önellátáshoz étkezőt is használhatnak. A Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca hozzáférést biztosít a fitnesz órákhoz és pezsgőfürdőhöz, valamint egy fitneszszoba is rendelkezésre áll, így bőséges lehetőséget kínálva a pihenésre és testmozgásra.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Allergiamentes szobák
- Füstérzékelők
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napernyők
- Napozóágyak
- Kert
- Jacuzzi
- Fitneszközpont
- Sekély végű medence
Szoba felszereltsége
- Öltöző
- Belső udvar
- Terasz
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca között 65 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca kínálatából?
Igen, a Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
A Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca kínál konyhai felszereltséget?
A Casa De Verano En Ricaurte Cundinamarca felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?
Estacion el Salto nevezetességei közé tartozik a Parque de la Locomotora és az Universidad Nacional Abierta y a Distancia, amelyek 2 km-re, illetve 3 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül az El Oasis (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak a vendégek számára elérhető wellness-szolgáltatások a nyaraló területén?
A nyaraló villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.